Mistrzostwa Mazowsza Minisiatkówki

Sezon 2019/2020

TRÓJKI

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu

CENTRUM WIDOWISKOWO-SPORTOWE Gminy Ożarów Mazowiecki

ul. Sochaczewska 218
Kręczki

Dziewczynki

1. Wyszków / Lubowidz
2. Sferis GLKS Nadarzyn
3. Sparta Warszawa I
4. Atena Warszawa I
5. MOS Wola Warszawa
6. Atena Warszawa II
7. Saska Warszawa
8. Atena Warszawa III

FINAŁ

Z

Wyszków / Lubowidz - Sferis GLKS Nadarzyn 2:0

(15:4; 15:8)

MECZ O III MIEJSCE

Z

Atena Warszawa I - Sparta Warszawa I 0:2

(9:15; 12:15)

PÓŁFINAŁY

Z

Wyszków / Lubowidz - Atena Warszawa I 2:0

(15:9; 15:10)

Z

Sferis GLKS Nadarzyn - Sparta Warszawa I 2:0

(15:13; 15:11)

MECZ O V MIEJSCE

Z

Atena Warszawa II - MOS Wola Warszawa

MECZ O VII MIEJSCE

Z

Saska Warszawa - Atena Warszawa III 2:0

(15:11; 15:10)

GRUPA A

1. Wyszków / Lubowidz
2. Sferis GLKS Nadarzyn
3. Atena Warszawa II
4. Saska Warszawa I
Z

Wyszków / Lubowidz - Saska Warszawa 2:0

(15:9; 15:6)

Z

Sferis GLKS Nadarzyn - Atena Warszawa II 2:0

(15:12; 15:8)

Z

Wyszków / Lubowidz - Atena Warszawa II 2:0

(15:7; 15:10)

Z

Sferis GLKS Nadarzyn - Saska Warszawa 2:0

(15:6; 15:10)
Z

Wyszków / Lubowidz - Sferis GLKS Nadarzyn 2:0

(15:6; 15:6)
Z

Atena Warszawa II - Saska Warszawa 2:0

(15:11; 18:16)

GRUPA B

1. Sparta Warszawa I
2. Atena Warszawa I
3. MOS Wola Warszawa  
4. Atena Warszawa III
Z

Sparta Warszawa - Atena Warszawa III 2:0

(15:7; 15:5)

Z

Atena Warszawa - MOS Wola Warszawa 2:0

(15:10; 15:5)

Z

Sparta Warszawa - MOS Wola Warszawa 2:0

(18:16; 15:6)

Z

Atena Warszawa - Atena Warszawa III 2:1

(15:9; 13:15; 11:8)
Z

Sparta Warszawa - Atena Warszawa I 2:0

(15:12; 17:15)
Z

MOS Wola Warszawa - Atena Warszawa III 2:0

(15:11; 15:9)

Chłopcy

1. Iskra Warszawa
2. Akademia Wójtowicza
3. Plas Warszawa
4. Akademia Wójtowicza II
5. Iskra Warszawa II
Z

Iskra Warszawa - Akademia Wójtowicza II 2:0

(15:12; 15:9)

Z

Iskra Warszawa II - Akademia Wójtowicza 0:2

(7:15; 10:15)

Z

Plas Warszawa - Akademia Wójtowicza 0:2

(8:15; 7:15)
Z

Iskra Warszawa - Iskra Warszawa II 2:0

(15:7; 15:5)
Z

Plas Warszawa - Akademia Wójtowicza II 2:0

(15:11; 15:13)
Z

Iskra Warszawa - Akademia Wójtowicza 2:0

(15:11; 15:8)
Z

Iskra Warszawa II - Akademia Wójtowicza II 0-2

(11:15; 13:15)

Z

Iskra Warszawa - Plas Warszawa 2:0

(15:5; 15:8)

Z

Akademia Wójtowicza - Akademia Wójtowicza II 2:0

(15:11; 15:10)

Z

Plas Warszawa - Iskra Warszawa II 2:0

(15:10; 15:10)