Mistrzostwa Mazowsza Minisiatkówki

Sezon 2019/2020

DWÓJKI

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu

CENTRUM WIDOWISKOWO-SPORTOWE Gminy Ożarów Mazowiecki

ul. Sochaczewska 218
Kręczki

Dziewczynki

1. Olimp Mińsk Mazowiecki
2. Sparta Warszawa II
3. Sferis GLKS Nadarzyn
4. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
5. Dębina Nieporęt
6. Esperanto Warszawa I
7. Victoria Lubowidz
8. Saska Warszawa

FINAŁ

}

Olimp Mińsk - Sparta Warszawa II 2:1

(13:15; 15:13; 11:9)

MECZ O III MIEJSCE

}

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Sferis GLKS Nadarzyn 0:2

(9:15; 13:15)

PÓŁFINAŁY

}

Olimp Mińsk - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2:0

(17:15; 15:12)

}

Sferis GLKS Nadarzyn - Sparta Warszawa II 0:2

(15:17; 10:15)

MECZ O V MIEJSCE

}

Dębina Nieporęt - Esperanto Warszawa I 2:0

(15:5; 16:14)

MECZ O VII MIEJSCE

}

Saska Warszawa - Victoria Lubowidz 1:2

(15:10; 8:15; 11:13)

GRUPA A

1. Olimp Mińsk
2. Sferis GLKS Nadarzyn
3. Dębina Nieporęt
4. Saska Warszawa I
}

Dębina Nieporęt - Saska Warszawa 2:0

(15:6; 15:7)

}

Olimp Mińsk - Sferis GLKS Nadarzyn 2:0

(17:15; 15:11)

}

Dębina Nieporęt - Sferis GLKS Nadarzyn 0:2

(15:17; 10:15)

}

Olimp Mińsk - Saska Warszawa 2:0

(15:13; 15:10)

}

Dębina Nieporęt - Olimp Mińsk 0:2

(11:15; 11:15)

}

Sferis GLKS Nadarzyn - Saska Warszawa 2:0

(15:4; 15:8)

GRUPA B

1. Sparta Warszawa II
2. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
3. Esperanto Warszawa I
4. Victoria Lubowidz
}

Esperanto W. - Victoria L. 2:0

(15:13; 15:12)

}

Sparta Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Maz. 2:0

(15:8; 15:13)

}

Esperanto Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Maz. 1:2

(15:11; 9:15; 12:15)

}

Sparta Warszawa - Victoria Lubowidz 2:0

(15:11; 15:7)

}

Esperanto Warszawa - Sparta Warszawa 0:2

(9:15; 10:15)

}

NOSiR Nowy Dwór Maz. - Victoria Lubowidz 2:0

(15:10; 15:5)

Chłopcy

1. Akademia Wójtowicza
2. Iskra Warszawa I
3. Iskra Warszawa II
4. Saska Warszawa
5. G8 Bielany
6. Saska Warszawa III
7. Iskra Warszawa 4

FINAŁ

}

Akademia Wójtowicza - Iskra Warszawa 1 2:0

(15:13; 15:10)

MECZ O III MIEJSCE

}

Iskra Warszawa 2 - Saska Warszawa 2:0

(15:3; 15:11)

PÓŁFINAŁY

}

Akademia Wójtowicza - Iskra Warszawa 2 2:0

(15:7; 15:10)

}

Saska Warszawa I - Iskra Warszawa 1 0:2

(7:15; 6:15)

MECZ O V MIEJSCE

}

G8 Bielany - Saska Warszawa III 2:0

(15:13; 15:8)

MECZ O VII MIEJSCE

}

Iskra Warszawa 4 - (...)

GRUPA A

1. Akademia Wójtowicza
2. Saska Warszawa
3. G8 Bielany
}

Saska Warszawa - G8 Bielany 2:1

(16:14; 9:15; 17:15)

}

Akademia Wójtowicza - G8 Bielany 2:0

(15:3; 15:5)

}

Akademia Wójtowicza - Saska Warszawa 2:0

15:3; 15:4

GRUPA B

1. Iskra Warszawa 1
2. Iskra Warszawa 2
3. Saska Warszawa II
4. Iskra Warszawa 4
}

Iskra Warszawa 1 - Iskra Warszawa 4 2:0

(15:4; 15:4)

}

Iskra Warszawa 2 - Saska Warszawa II 2:0

(15:12; 15:8)

}

Iskra Warszawa 1 - Saska Warszawa II 2:0

(15:3; 15:8)

}

Iskra Warszawa 2 - Iskra Warszawa 4 2:0

 (15:10; 15:4)

}

Iskra Warszawa 1 - Iskra Warszawa 2 2:1

(13:15; 15:11; 11:2)
}

Saska Warszawa - Iskra Warszawa 4 2:1

(15:11; 13:15; 11:6)