Mistrzostwa Mazowsza Minisiatkówki

Sezon 2019/2020

CZWÓRKI

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu

CENTRUM WIDOWISKOWO-SPORTOWE Gminy Ożarów Mazowiecki

ul. Sochaczewska 218
Kręczki

Dziewczynki

1. Sparta Warszawa
2. Beta Błonie
3. Sferis GLKS Nadarzyn
4. MOS Wola Warszawa
5. Plas Warszawa
6. Legionovia Legionowo
7. Jedynka Kozienice
8. Olimp Mińsk Mazowiecki

FINAŁ

Z

Sparta Warszawa - Beta Błonie 2:0

(15:12; 15:10)

MECZ O III MIEJSCE

Z

MOS Wola Warszawa - Sferis GLKS Nadarzyn 0:2

(9:15; 7:15:)

PÓŁFINAŁY

Z

Sparta Warszawa - Sferis GLKS Nadarzyn 2:1

(12:15; 15:13; 11:9)

Z

Beta Błonie - MOS Wola Warszawa 2:1

(10:15; 15:8; 11:8)

MECZ O V MIEJSCE

Z

Plas Warszawa - Legionovia Legionowo 2:1

(15:17; 17:15; 11:8)

MECZ O VII MIEJSCE

Z

Olimp Mińsk Mazowiecki - Jedynka Kozienice 1:2

(13:15; 16:14; 9:11)

GRUPA A

1. Beta Błonie
2. Sparta Warszawa
3. Plas Warszawa
4. Olimp Mińsk Mazowiecki
Z

Beta Błonie - Olimp Mińsk 2:0

(15:5; 15:4)

Z

Sparta Warszawa - Plas Warszawa 2:0

(15:9; 15:9)

Z

Beta Błonie - Plas Warszawa 2:0

(15:13; 15:8)

Z

Sparta Warszawa - Olimp Mińsk 2:0

(15:7; 15:6)

Z

Beta Błonie - Sparta Warszawa 2:0

(15:11; 15:13)

Z

Plas Warszawa - Olimp Mińsk 2:1

(14:16; 15:9; 11:4)

GRUPA B

1. Sferis GLKS Nadarzyn
2. MOS Wola Warszawa
3. Leginovia Legionowo
4. Jedynka Kozienice
Z

Sferis GLKS Nadarzyn - Legionovia Legionowo 2:0

(15:1; 15:5)

Z

MOS Wola Warszawa - Jedynka Kozienice 2:0

(15:9; 15:7)

Z

Sferis GLKS Nadarzyn - Jedynka Kozienice 2:0

(15:2; 15:11)

Z

MOS Wola Warszawa - Legionovia Legionowo 2:0

(15:3; 15:10)

Z

Sferis GLKS Nadarzyn - MOS Wola Warszawa 2:0

(15:9; 15:9)

Z

Jedynka Kozienice - Legionovia Legionowo 0:2

(8:15; 12:15)

Chłopcy

1. MOS Wola Warszawa
2. Akademia Wójtowicza
3. Saska Warszawa
4. Sparta Grodzisk Mazowiecki
5. Beta Błonie
6. MOS Wola Warszawa II
7. Iskra Warszawa
8. Perła Złotokłos *

FINAŁ

Z

MOS Wola Warszawa - Akademia Wójtowicza 2:1

(15:10; 12:15; 15:8)

MECZ O III MIEJSCE

Z

Sparta Grodzisk Mazowiecki - Saska Warszawa 1:2

(15:8; 11:15; 10:12)

PÓŁFINAŁY

Z

Akademia Wójtowicza - Sparta Grodzisk Mazowiecki 2:1

(15:7; 8:15; 17:15)

Z

Saska Warszawa - MOS Wola Warszawa 1:2

(10:15; 15:13; 6:11)

MECZ O V MIEJSCE

Z

Beta Błonie - MOS Wola Warszawa II 2:1

(15:6; 12:15; 13:11)

MECZ O VII MIEJSCE

M

Perła Złotokłos - Iskra Warszawa 0:2

(0:15; 0:15)

GRUPA A

1. Akademia Wójtowicza
2. Saska Warszawa
3. Beta Błonie
4. Perła Złotokłos *

* zespół wycofał się z rozgrywek z powodu kontuzji

Z

Akademia Wójtowicza - Saska Warszawa 2:1

(15:12; 7:15; 11:5)

Z

Beta Błonie - Perła Złotokłos 2:0

(15:0; 15:0)

Z

Akademia Wójtowicza - Perła Złotokłos 2:0

(15:0; 15:0)

Z

Beta Błonie - Saska Warszawa 1:2

(15:9; 13:15; 10:12)

Z

Akademia Wójtowicza - Beta Błonie 2:0

(15:9; 15:10)

Z

Perła Złotokłos - Saska Warszawa 0:2

(0:15; 0:15)

GRUPA B

1. MOS Wola Warszawa
2. Sparta Grodzisk Mazowiecki
3. MOS Wola Warszawa II
4. Iskra Warszawa
Z

MOS Wola Warszawa - MOS Wola Warszawa II 2:0

(15:8; 15:8)

Z

Iskra Warszawa - Sparta Grodzisk Maz. 1:2

(15:11; 5:15; 6:11)

Z

MOS Wola Warszawa - Sparta Grodzisk Maz. 2:0

(15:9; 15:8)

Z

Iskra Warszawa - MOS Wola Warszawa II 0:2

(8:15; 5:15)

Z

MOS Wola Warszawa - Iskra Warszawa 2:0

(15:4; 15:10)

Z

Sparta Grodzisk Maz. - MOS Wola Warszawa II 2:0

(15:8; 15:12)